Biz Kimiz

Bizi daha yakından tanıyın.

Tarihçemiz

Firmamızda %100 doğal ve içerisinde hiçbir kimyevi madde barındırmayan, OSR Mineral Soil Regulator isimli ürünün üretimine başlanmıştır.

Çevreye ve İnsana hiçbir zararı olmayan OSR marka ürünümüz, çiftçilerimizin hizmetine sunulmuştur. OSR, sadece Bayilerimiz vasıtası ile satışa sunulmaktadır.

OSR haricinde üç yeni ürünümüzün bütün alt yapı çalışmaları bitmiş olup, çok yakın bir zamanda seri üretime geçilecektir.

Vizyonumuz

Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak, sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlü iletişim kaynağı ve cihazları kullanarak kendisini geliştiren , girişimci ve yenilikçi olmak.

Misyonumuz

Sektörümüzde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, Türkiye'de ve bölge ülkelerde hizmet verdiğimiz sektörde yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmek ve Teknolojiyi ile güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yeni ürünlerimizle insan sağlığına fayda sağlamak. Doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden yapmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Dürüstlük

Yaratıcılık

Çevreye Duyarlılık

İnsana Saygı

Kalite Yönetim Politikamız

İzlediğimiz stratejileri uygun bir liderlik anlayışıyla yönlendirmeyi kararlılıkla sürdürmektir. Sunduğumuz hizmetin çeşitliliğini ve kalitesini artırarak da kurumsal mükemmelliği elde etmek amacıyla sürekli gelişim için çalışmaktayız.

木瓜粉嫩公主酒酿蛋效果。木瓜含有的丰富木瓜酵素和维生素A可刺激女性分泌更多的荷尔蒙激素产后丰胸。对丰胸有很大帮助。其实在生活中可以丰胸的食物远不止这些,我们都要有善于发现的眼睛,尽量不要挑食粉嫩公主酒酿蛋,从而既达到饮食均衡,又能使自己更自信,一举两得,何乐而不为丰胸食物